دوشنبه ۴ اردیبهشت ۹۶ - April 24, 2017

کدخبر : 48139
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷

مهاجم اسپانیایی در تیررس پرسپولیس

تومی کوره آ مهاجم مدنظر برانکو امروز در تمرینات پرسپولیس شرکت کرد.

به گزارش کارمند شمال،

سرخپوشان پایتخت تاکنون عملکرد خوبی در نقل و انتقالات زمستانی داشتند و دو بازیکن مدنظر برانکو جذب کردند. در ادامه روند نقل و انتقالات پرسپولیس امروز یک مهاجم اسپانیایی در تمرینات این تیم شرکت کرد که قرار است بعد از تایید نهایی برانکو این بازیکن با سرخپوشان پایتخت قرارداد ببندد.

تومی کوره آ مهاجم ۳۲ ساله سابقه بازی در تیم های تندریف، لوگرونف و رایندورف دارد و در سال ۲۰۱۵ در راپیدوین بازی می کرد. این بازیکن در دسته اول اتریش در ۹۸ بازی ۴۳ گل و ۲۱ پاس گل داده و در بوندس لیگا هم در ۶۵ بازی ۱۷ گل و ۹ پاس گل در کارنامه دارد و در تیم راپیدوین هم در ۲ بازی که به میدان مسابقه رفته ۱ گل زده است.

پندار خمارلو مدیر رسانه ای پرسپولیس ضمن تائید این موضوع گفت: مهاجم اسپانیایی با نظر برانکو در تمرینات تیم شرکت کرده تا اگر از لحاظ فنی مورد تائید سرمربی تیم قرار گرفت با وی قرارداد ببندیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: جذب یک مهاجم در دستور کار برانکو است تا نقطه ضعف تیم در امر گلزنی برطرف شود. مهاجم اسپانیایی امروز نخستین تمرین خود را با تیم ما انجام داد و برانکو در روزهای آینده تکلیف این بازیکن خارجی مشخص می کند.

بلاغ

مطالب مرتبط
دیدگاه شما