پنج شنبه ۳۰ دی ۹۵ - January 19, 2017

کدخبر : 48015
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹
پیام تسلیت استاندار مازندران:

ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی موجب اندوه و تأثر عمیق قلبی شد

استاندار مازندران گفت: رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی موجب اندوه و تاثر عمیق قلبی شد.

به گزارش کارمند شمال،

ربیع فلاح جلدار استاندار مازندران در پیامی به مناسبت رحلت رئیس تشخیص مصلحت نظام، اظهار کرد: در ایام سوگ رحلت حضرت فاطمه معصومه(س) و شهادت مظلومانه امیر کبیر، خبر تلخ ارتحال سرمایه‌ بی‌بدیل انقلاب و پیشگام مبارزه و نهضت عظیم امام راحل، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی موجب اندوه و تأثر عمیق قلبی گشت.

این مجاهد و عالم نستوه با مدیریت مدبرانه در نظام جمهوری اسلامی ایران در سنگرهای ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری، ریاست مجلس خبرگان و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و ۶۰ سال مبارزه با استکبار و استعمار کارنامه درخشان و ماندگاری را در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی بر جای گذاشته است.

مجاهدت، صبوری، تدبیر و ولایتمداری این چهره ممتاز و تاریخ‌ساز انقلاب اسلامی و نقش بی‌بدیل این شخصیت ممتاز در دوران مبارزه با رژیم ستم‌شاهی و خدمات شایسته و ماندگارش در ۸ سال دفاع مقدس، اراده‌ و تلاش بی‌نظیرش در دوران سازندگی و نقش آن مبارز انقلابی در حفظ میراث حضرت امام و عشق و ارادتش به مقام معظم رهبری در دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ثبت و جاودانه است.

مردم ایران و مازندران علوی به احترام آن یار دیرین و وفادار امام و رهبری خواهند ایستاد و در سوگ صمیمی‌ترین یار امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری به سوگ خواهند نشست.

اینجانب درگذشت این فقیه و عالم مجاهد را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی، ملت شریف ایران و بازماندگان آن عزیز سفر کرده تسلیت و تعزیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای کلیه بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

بلاغ

برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما