پنج شنبه ۳۰ دی ۹۵ - January 19, 2017

کدخبر : 47981
یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۶:۵۶
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:

توانمندیهای زنان برای ایفای نقشهای اجتماعی شناسایی شود

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: زنان شایستگی های زیادی دارند و می توانند در جایگاه های اداری و نقش های اجتماعی مختلف به ایفای نقش بپردازند؛ از این رو باید توانمندی های زنان برای ایفای نقش های اجتماعی شناسایی شود.

به گزارش کارمند شمال،

«سید علی قاسمی» در جلسه شورای بانوان اداره کل آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: باید نگرش جامعه را در جهت افزایش منزلت زنان تغییر دهیم تا آنان بتوانند نقش خود را در جامعه به خوبی ایفا کنند.

وی با اشاره به توجه و تمرکز دین اسلام به نقش سازنده زن در جامعه، افزود: توجه دین مبین اسلام نسبت به جایگاه زنان در جامعه ویژه است از این رو ما باید مشکلات زنان را در جامعه احصا و شناسایی کنیم تا بتوانیم با رفع مشکلات، زمینه شکوفایی آنان در عرصه های مختلف فرهنگی را فراهم نماییم.

رییس حراست آموزش و پرورش مازندران نیز در این جلسه با اشاره به جایگاه زنان فرهنگی گفت: نگاه مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نسبت به اعطای مسئولیت ها به خواهران فرهنگی ستودنی است.

علی سهرابی با بیان اینکه ما به رفتار محجوبانه بانوان فرهنگی افتخار می کنیم، افزود: نقش الگویی این زنان برای دانش آموزان بسیار موثر و حیاتی است.

وی تصریح کرد: حضور خواهران فرهنگی در جایگاه های مختلف اداری به نسبت گذشته چشمگیر بوده و استفاده از ظرفیت همکاران خواهر در آینده ادامه خواهد یافت.

برچسب ها :
مطالب مرتبط
دیدگاه شما