جمعه ۱۱ فروردین ۹۶ - March 31, 2017

کدخبر : 37832
یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۵:۲۹
دستیار ویژه رئیس جمهور:

استاندار مازندران برای دریافت اعتبار میزان خسارت‌ها را ارزیابی کند/ تقدیر از سپاه و بسیج برای برقراری امنیت

دستیار ویژه رئیس جمهور، گفت: استاندار مازندران باید به سرعت خسارت‌ها را ارزیابی کند تا برای اختصاص اعتباری که فردا در جلسه هیات دولت برگزار می‌شود، میزان پرداخت خسارت‌ها اعلام شود.
به گزارش کارمندشمال،به نقل از قائم آنلاین، حسین فریدون در جلسه ستاد بحران شهرستان قائم‌شهر که پس از بازدید از مناطق طوفان‌زده در فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه خدا را شاکریم که در این طوفان خسارت جانی زیادی نداشتیم، اظهار کرد: استاندار مازندران باید به سرعت خسارت‌ها را ارزیابی کند تا فردا برای اختصاص اعتباری که در جلسه هیات دولت برگزار می‌شود، میزان پرداخت خسارت‌ها اعلام شود.

وی افزود: بحث امنیت هم مهم است و از نیروهای بسیج و سپاه نیز تقدیر می‌شود که آنها در آماده باش بسیار خوب توانستند امنیت مردم را فراهم کنند و این کمک‌رسانی بسیار قابل ستایش است.

دستیار ویژه رئیس جمهور، یادآور شد: هر چقدر همه فکرها را روی هم بگذاریم اما باید کمی صبوری به خرج دهیم تا این مشکلات حل شود.

این مسئول افزود: صبر این مردم قابل ستودنی است که زحمات مسئولان را قدردان بودند.

فریدون در پایان با بیان اینکه طبق قانون این مشکل باید به بنیاد مسکن محول شود تا خسارت را برآورد کند و به استانداری بدهد و از آنجا به وزارت کشور و پس از آن در برنامه و بودجه تصمیم‌های لازم اتخاذ شود، گفت: در تهران آمادگی برای رفع این مشکلات وجود دارد و تا جایی که می‌توانیم باید به مردم کمک کنیم.

مطالب مرتبط
دیدگاه شما