پنج شنبه ۳۰ دی ۹۵ - January 19, 2017

کدخبر : 37343
سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶

اظهارات ضد و نقیض مسئولان درباره قطع خطوط مخابرات رامسر و تنکابن

خطوط مخابرات رامسر و تنکابن در حالی قطع شد که مسئولان و متولیان به جای پاسخ مناسب به این موضوع اصل قضیه را تکذیب کردند.
 به گزارش کارمندشمال، خبر قطع خطوط مخابرات در رامسر از مشکلاتی را برای مردم منطقه ایجاد کرد. این مشکلات در حالی برای مردم منطقه به وجود آمد که از قبل اطلاع رسانی مناسبی در این زمینه انجام نشد.
مسئولان مخابرات استان مازندران درباره قطعی و زمان وصل شدن خطوط ارتباطی، اطلاع رسانی مناسبی نداشتند و اصلا مردم را در جریان این موضوع قرار ندادند.پس از اتصال شبکه مخابرات و پیگیری برخی از رسانه‌ها در مناطقی که تلفن آنها قطع شد، علت قطع خطوط آتش سوزی در خطوط ارتباطی ذکر شد.

اما نکته جالب در این زمینه اظهارات مدیرکل فناوری اطلاعات استان مازندران است که نیاز به کمی تامل و تفکر دارد.

مدیرکل فناوری اطلاعات استان مازندران در خبری، که ساعت ۱۴ و سی دقیقه بر روی خروجی این رسانه قرار گرفت، از برطرف شدن مشکل قطعی خطوط مخابرات در این منطقه خبر داد.

این در حالی بود که ارتباط مردم در رامسر تا ساعت۱۷ و سی دقیقه کلا قطع بود و امکان برقراری ارتباط وجود نداشت.

اما مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات درساعت ۱۴ و سی دقیقه درباره اتصال این شبکه صحبت به میان آورد.

از دیگر نکات متناقض درباره قطعی خطوط مخابرات در این مناطق از سوی مدیرکل فناوری اطلاعات مطرح کردن ارتقاء شبکه‌های فیبرنوری در مناطقی از شهرهای تنکابن، سلمانشهر و عباس آباد، عنوان شد و اعلام شد که شاهد قطعی مقطعی و کندی شبکه اینترنت در روز جاری بودیم.

اما این در صورتی است که اصلا از صبح امروز تا ساعت پنج بعد از ظهر امکان برقراری هیچ گونه ارتباط با مردم منطقه وجود نداشت.

در خبر مدیرکل فناوری اطلاعات استان مازندران، قطع خطوط ارتباط مخابراتی به کل تکذیب شد و این درحالی است که این همه سر وصدا و گلایه مردم تنها به دلیل قطعی خطوط مخابرات بود.

بسیاری از خانواده ها به دلیل اینکه نمی‌توانستند با اعضای خانواده خویش در رامسر ارتباط برقرار کنند، موضوع را در اختیار رسانه‌ها قرار دادند.

نه تنها خطوط شبکه‌های تلفن همراه، حتی خطوط تلفن ثابت هم قطع بود.
خطوط ارتباطی در حالی توسط مدیرکل فناوری اطلاعات مازندران تکذیب می‌شود که مسئول مخابرات در شهرستان رامسر در ابتدا نسبت به قطعی خطوط اذعان کرد و در ثانی علت قطعی را آتش سوزی خطوط مخابراتی اعلام کرد.

از طرفی گواه قطعی خطوط ارتباطی، مردمی هستند که نسبت به قطع خطوط مخابرات گلایه داشتند و صدای آنها تنها از طریق رسانه‌ها منتشر شد.

انتظار است مسئولان و متولیان به جای پنهان کردن حقایق، نسبت به بیان واقعیت‌ها در این مواقع اقدام کنند تا زمینه دل نگرانی و نارضایی برای مردم ایجاد نشود.
مطالب مرتبط
دیدگاه شما