چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶ - April 12, 2017

کدخبر : 33880
یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

اعتراض یک داوطلب انصرافی مجلس به فرمانداری

یکی از کاندیداهای انصرافی انتخابات مجلس شورای اسلامی در واکنش به حضور نامش در لیست نهایی آرا گفت: چند روز قبل از انتخابات مجلس انصراف خود را به فرمانداری تقدیم کردم اما متاسفانه با بی توجهی فرمانداری نامم در لیست نهایی قرار گرفته بود.

به گزارش کارمندشمال، فاطمه اصلانزاده نامزد انصرافی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در واکنش به اعلام نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: درحالی که بنده در روز دوشنبه مورخ ۹۴/۱۲/۳ انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی دهم به فرمانداری تهران اعلام کرده که اسناد و فرم مربوطه موجود است اما متاسفانه با اهمال کاری نهادهای مربوطه نام بنده در لیست کاندیداهایی که در این انتخابات شرکت کردند،آمده است.

وی در ادامه با بیان اینکه متاسفانه اقدام صورت گرفته از سوی دست اندرکاران امر نسبت به تعداد رای‌ها شبهاتی را دامن زده است، گفت: متاسفانه عملکرد دست اندرکاران امر نوعی بازی با آبرو و حیثیت افراد است.

نامزد انصرافی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:‌طبق قانون کاندیداهایی که تصمیم به انصراف شرکت در انتخابات را دارند می بایست تا  ۴۵ ساعت قبل از شروع انتخابات انصراف خود را به فرمانداری اعلام کنند، که بنده نیز چند روز پیش از قانون مقرر انصراف خود را اعلام کردم اما متاسفانه مسئولین امر حتی به موارد ذکر شده در قانون نیز بی توجهی کردند.

اصلانزاده خاطرنشان کرد: خبر انصراف بنده در برخی از رسانه ها نیز منتشر شده که متاسفانه دست اندرکاران امر بویژه فرمانداری در اعلام نتیجه نهایی کوتاهی کردند و اسم افراد انصرافی همچون بنده را در لیست نهایی قرار دادند./دیدبان

مطالب مرتبط
دیدگاه شما