یکشنبه ۶ فروردین ۹۶ - March 26, 2017

کدخبر : 25473
یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸

ضریب اعتباری دولت به استان جوابگوی ۵۰ درصد جمعیت مازندران نیست‎

استاندار مازندران با اشاره به اینکه به بودجه دولتی توجه نمی‌کنیم و ضرایب اعتباری که دولت به استان می‌دهد جوابگوی 50 درصد جمعیت مازندران نیست‎، گفت: بیش از 7 هزار میلیارد تومان از بخش‌های خصوصی و دولتی میزان سرمایه‌گذاری استان به بالای 13 تا 14 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شد.

به گزارش کارمند شمال، ربیع فلا‌ح‌جلودار اظهار کرد: ۷۲۶ پروژه با اعتبار ۴۷۱ میلیارد تومان در هفته دولت در استان به بهره‌برداری می‌رسد.

خبرگزاری فارس: افتتاح 726 پروژه هفته دولت در مازندران

وی بیان داشت: طرح‌های قابل اجرا در حوزه راه‌سازی، توزیع و تامین برق، فعالیت‌های عمرانی حوزه شهرداری و دهیاری‌ها، صنعتی و کشاورزی است.پروژه‌های محرومیت‌زدایی در سال‌جاری حدود ۲۰۳ پروژه شامل آب‌رسانی، خانه بهداشت، ورزشی و کتابخانه توسط مجتمع قرارگاه سازندگی کوثر خاتم‌الانبیاء انجام شد.

استاندار مازندران تصریح کرد: از طریق بنیاد برکت در دو سال اخیر ۲۰۰ میلیارد تومان در ارتباط با فعالیت‌های اقتصادی کمک شد که در ۱۱ و ۱۲ شهریور در سطح استان افتتاح می‌شود.‎

این مسئول با اشاره به اینکه مازندران از استان‌های امن محسوب می‌شوند، ادامه داد: در گذشته رتبه مازندران در این بخش ۱۲ یا ۱۳ بود حال به عنوان برخوردار از لحاظ امنیتی و اجتماعی هستیم.‎

فلاح خاطرنشان کرد: امسال بودجه مازندران ۴/۳ درصد افزایش پیدا کرد و در بودجه استانی در دو سال اخیر بالای چهار درصد به ضریب اعتباری دست یافتیم‎.

 

مطالب مرتبط
دیدگاه شما